Witamy na stronie Rady Osiedla Pogodno!

Cieszymy się bardzo, że zaszczycili nas Państwo swoją obecnością. Na naszej stronie będziemy chcieli przedstawiać  problemy i sprawy, którymi zajmuje się Rada Osiedla oraz jej komisje problemowe. Wyrażamy nadzieję, że znajdziecie na tej stronie informacje, które chociaż w części przybliżą Wam problemy, które Rada stara się rozwiązywać a także pokażemy, w wersji skróconej, imprezy i przedsięwzięcia, które organizujemy dla  najmłodszych oraz dojrzałych mieszkańców Pogodna i Szczecina.

Mamy nadzieję, że nasza praca przyczyni się do tego, że nasza dzielnica będzie piękniała i stanie się przyjazna dla jej mieszkańców.

Rada Osiedla Pogodno to jedna z największych rad osiedlowych które funkcjonują w mieście Szczecinie. Rada Osiedla Pogodno liczy 21 członków  wybranych w wyborach powszechnych.
Organem wykonawczym Rady Osiedla jest Zarząd Osiedla w skład którego wchodzi:  przewodniczący, zastępca przewodniczącego, sekretarz, skarbnik i członek zarządu.
W Radzie Osiedla Pogodno pracuje też Komisja rewizyjna oraz 3 komisje problemowe:

  • Komisja zagospodarowania przestrzennego, budownictwa i gospodarki komunalnej,
  • Komisja inicjatyw, promocji i spraw społecznych,
  • Komisja bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Informujemy Państwa, że w siedzibie Rady Osiedla we wtorki, w godzinach dyżurów Rady (17.00 - 19.00), można spotkać się z dzielnicowymi Osiedla Pogodno, którzy przyjmują skargi i uwagi mieszkańców naszej dzielnicy, można też umówić się na spotkanie ze Strażą Miejską.

Przewodniczący Rady Osiedla
Dariusz Godlewski