MARATON FOTOGRAFICZNY POGODNO 2013

Rada Osiedla Pogodno zaprasza do wzięcia udziału w "V Maratonie Fotograficznym - Pogodno 2013"! Rozpoczęcie konkursu w dniu 29.09.2013 r. o godzinie 10.00  na Placu Jakuba Wujka (Pogodno).

V Maraton Fotograficzny Pogodno 2013 to konkurs fotograficzny dla wszystkich: amatorów, i tych lepiej fotografujących, małych i dużych - zapraszamy całe rodziny! Aby się zarejestrować należy wysłać e-mail na adres: maratonfoto@op.pl z następującymi danymi: imię,nazwisko, data urodzenia, telefon, e-mail. W odpowiedzi na zgłoszenie dostaniecie Państwo informację zwrotną z numerem startowym.

Zasady konkursu są proste. Uczestnicy otrzymają po dwa zadania tematyczne na każdym z etapów konkursu (Plac Jakuba Wujka, Plac Pawłowskiego oraz plac przy stawie Jaśminowym na osiedlu Somosierry). Uczestnicy na wykonanie zdjęć z poszczególnych etapów mają dwie godziny. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe w każdej z kategorii wiekowych (kat. 18+, kat 12-18, kat do 12 roku życia).

Więcej informacji na stronie internetowej www.konkursy.szczecin.pl lub u organizatora: Paweł Wierzchowiec 602655544, maratonfoto@op.pl