Wigilijne spotkanie Rady Osiedla Pogodno 2012

Miesiąc grudzień to miesiąc szczególny. Zbliżają się święta, bardzo ważne w życiu polskich rodzin, ludzie stają się „cieplejsi”, bardziej sobie życzliwi. Narasta gorączka świątecznych porządków i zakupów. Ale w tym „zagonieniu” staramy się znaleźć czas na spotkania z bliskimi – nie tylko w te świąteczne dni.

Radzie Osiedla Pogodno udało się pozyskać dodatkowe środki finansowe, dzięki którym mogliśmy zorganizować „Wigilijne spotkanie”, na które zaprosiliśmy przedstawicieli Związku Emerytów oraz gości.

Było nam (jako gospodarzom) szczególnie miło, że zaszczycili nas swoją obecnością ;

Poseł na Sejm RP Pan Grzegorz Napieralski,

Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin Pan Bogdan Jaroszewicz (pierwszy raz w historii - a jestem już trzecią kadencję w Radzie-na spotkaniu obecny członek Zarządu UM),

Radny Rady Miasta Pan Dawid Krystek – Przewodniczący Klubu Radnych SLD, 

Radny Rady Miasta Pan Marek Duklanowski,

Radny Rady Miasta Pan Marcin Napieralski,

dyrektorzy UM ,

Przedstawicielka Biura rady Miasta - Referatu Samorządów Osiedlowych UM,

sponsorzy

niezawodni Mieszkańcy – emeryci.

Stoły na to wigilijne spotkanie przystroiły panie z Koła Emerytów – dzięki temu atmosfera była świąteczna i uroczysta. Nasz galeria zdjęciowa nie oddaje niestety tego uroczystego nastroju. Spotkanie umiliły występy młodych muzyków szczecińskich szkół muzycznych, wspólne śpiewanie kolęd oraz życzenia świąteczno - noworoczne.

W imieniu własnym, Zarządu i Rady Osiedla Pogodno serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym spotkaniu oraz tym, którzy przyczynili się do organizacji i uroczystej oprawy tego spotkania.

Wszystkim mieszkańcom Pogodna i Szczecina życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Przewodniczący Rady Osiedla

Marian Adamowicz